Thomas ve Arkadaşları Tren Seti Thomas'ın Rıhtıma Teslimatı

Fiyat:
534,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Minik makinistler, Fisher-Price'ın sunduğu bu tren ve pist setleriyle Thomas ve Arkadaşları çizgi filmindeki favori karakterler eşliğinde tekerlekli tren keyfi sürecek!

Thomas, Percy ve Diesel gibi popüler karakterleri içeren pist setlerine, eğlence dolu yarış ve kargo teslimatı oyunlarına hazır bir metal lokomotif dahildir. Çocuklar, setlerin hepsini koleksiyonuna ekleyebilir ve bu pist setlerini birbirine bağlayarak Thomas ve Arkadaşları'nın demir yolu maceralarına yeni eğlence boyutları ekleyebilir. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)     

Tekerlekli tren ve pist setlerinden oluşan bu koleksiyonla Thomas ve Arkadaşları eşliğinde maceralara dalıp tekerlekli tren keyfi sürün! Bir adet metal lokomotif dahil, pist setlerine kolayca bağlanan 1 adet Thomas ve Arkadaşları tren seti içerir (Her set ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır). Tüm Thomas ve Arkadaşları pistleriyle uyumludur.

Lokomotifler plastik bağlantı noktalarıyla diğer Thomas ve Arkadaşları trenlerine, araçlara, yük vagonlarına veya yolcu vagonlarına bağlanabilir (Diğer araçlar ve oyun parçaları ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır). Trenlere ilgi duyan 3 yaş ve üzeri okul öncesi çağdaki çocuklar için mükemmel bir hediyedir.

Ürünün; Diesel?s Super Loop Adventure, Crystal Mines Thomas ve Percy?s Passenger Run olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Ürün ölçüsü: 11,4 x 71,1 x 47,9 cm.

Kutu ölçüsü: 22,9 x 35,6 x 7 cm.

Diğer Özellikler
Stok KoduHGY82-HPM64
MarkaThomas & Friends ®
Stok DurumuVar
194735163304

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.