Transformers Cyberverse Battle Call Figür Megatron

Cybertron Savaşı başladı! Bumblebee Cyberverse Maceraları çizgi dizisinden ilham alan Battle Call figürlerle siz de maceraya dalın! Her Bumblebee Cyberverse Maceraları karakterinin eşsiz güçlerini ve becerilerini keşfedin, bu güçlerin Cybertron?u savunmak veya tehdit etmek için nasıl kullanılacağını görün.
Battle Call Figürlerle çocuklar, sesle etkinleştirilen Energon Güç ışıkları ve takılıp çıkarılabilir Energon Zırhı ile aksiyona dalacak. Çocuklar, Battle Call Figür ve Dev Figürleri (her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır) toplayarak Bumblebee Cyberverse serisinden diğer heyecan verici karakterleri keşfedebilecek!
İçindekiler: figür, 4 aksesuar ve kullanma kılavuzu.

FİGÜR 14 CM BOYUNDA: 14 cm boyundaki figür etkileyici bir görünüme sahip.
SESLE ETKİNLEŞEN ENERGON GÜÇ IŞIKLARI: Sesiniz Mücadele Çağrısını başlatıyor! Sesle etkinleştirme özelliğini kullanarak Megatron figürün göğsündeki yanıp sönen ışıkları etkin hâle getirin.
ÖZEL EKİPMAN VE ENERGON ZIRHI: Her Battle Call Figür, çocukların figürün göğsüne takılabileceği özel bir ekipman ve Energon Zırhı içeriyor.
2 FARKLI MOD: 6 yaş ve üzeri çocuklar için kolay Transformers dönüşümü! Megatron figürünü 11 adımda robot ve tank moduna dönüştürün. Çocuklar için daha güzel bir hediye olamaz!
TRANSFORMERS BUMBLEBEE CYBERVERSE MACERALARI KARAKTERİ: Klasik oyuncak robot, Transformers Cyberverse çizgi filmindeki karakterden ilham alınarak tasarlandı.

? 6 yaş ve üzeri içindir.
? 3 adet A76 düğme pille çalışır. Demo piller kutuya dahildir.
? UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ ? Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Diğer Özellikler
Stok KoduE8227-E8378
MarkaTransformers ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5010993693337

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.