Transformers Rise Of The Beasts Figür Bumblebee

Cesur Autobot izcisi Bumblebee, Autobot ve Maximal müttefikleriyle birlikte savaşa girer. Klasik Transformers robotları ve canavar robotları destansı bir ittifakta güçlerini birleştiriyor! Canavar İttifakı Canavar Savaş Değiştirici Bumblebee figürünü Canavar İttifakı canavar silahı ve canavar zırh oyuncakları ile silahlandırarak savaşa hazırlanın! (Her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır.) Dünyadaki savaş artık kahraman Autobot'lar ve kötü Decepticon'lar arasında değil. Transformers: Rise of the Beasts, gizemli yeni gruplar, Maximals, Predacon'lar ve Terrorcons'ları, 90'ların dünyayı dolaşan destansı macerasında tanıtıyor. Nihai canavar ittifakını kurun ve yeni Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts'ten ilham alan Transformers Beast Alliance çocuk oyuncaklarıyla savaşa hazırlanın! TRANSFORMERS ve ilgili tüm karakterler Hasbro'nun ticari markalarıdır ve izinle kullanılmaktadır. © 2022 Paramount Pictures Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. Hasbro tarafından lisanslanmıştır. CHEVROLET, BOWTIE logosu, CORVETTE ve CORVETTE logosu ve CAMARO, General Motors, LLC'nin tescilli ticari markalarıdır.

Klasik Transformers robotları ve canavar robotlar destansı bir ittifakta güçlerini birleştiriyor! Savaşa hazırlanmak için Canavar İttifakı robot oyuncaklarını canavar silah figürleriyle birleştirin (her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır) 4,5 inç Savaş Değiştiriciler oyuncakları robottan alt moda ve geri dönüşür.

Bumblebee figürünü Beast Alliance Transformers canavar silahı ve canavar zırhı oyuncaklarıyla silahlandırın (her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır) Bu sarı Transformers Bumblebee aksiyon figürü 9 adımda robottan off-road Camaro moduna dönüşür Destansı Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts'ten esinlenen robot ve canavar karakterler içerir!

Savaş Değiştiriciler çocuk oyuncakları diğer Canavar İttifakı figürleriyle çapraz uyumludur. Çocukların nihai canavar ittifakını kurmaları için diğer Canavar İttifakı oyuncak robotlarını toplayın (Her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır)

6 yaş ve üzeri
Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için geçerli değildir.
İçindekiler: şekil ve talimatlar.

Ürün Ölçüleri : 11 Cm

Kutu Ölçüleri : 4,9 x 17,8 x 15,1 Cm

Teknik Özellikler
CinsiyetErkek
Yaş6+
Diğer Özellikler
Stok KoduF3896-F4607
MarkaTransformers ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5010993958405

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.