Transformers Rise Of The Beasts Figür Optimus Primal & Arrowstripe

Güçlü Maximal lideri Optimus Primal, canavar ortağı Arrowstripe ile savaşa hücum ederken bir araya geliyor! Klasik Transformers robotları ve canavar robotları destansı bir ittifakta güçlerini birleştiriyor! Canavar İttifakı Canavar Silahlandırıcı 2'li Paket Optimus Primal ve Arrowstripe oyuncaklarını birleştirerek savaşa hazırlanın! (Her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır.) Dünyadaki savaş artık kahraman Autobot'lar ve kötü Decepticon'lar arasında değil. Transformers: Rise of the Beasts, gizemli hizipleri, Maximals'ı, Predacon'ları ve Terrorcons'u 90'ların destansı bir dünya macerasında tanıtıyor. Canavar İttifakı'nı kur ve yeni Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts'ten esinlenen Transformers Beast Alliance çocuk oyuncaklarıyla savaşa hazırlan! TRANSFORMERS ve ilgili tüm karakterler Hasbro'nun ticari markalarıdır ve izinle kullanılmaktadır. © 2022 Paramount Pictures Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. Hasbro tarafından lisanslanmıştır.

Klasik Transformers robotları ve canavar robotlar destansı bir ittifakta güçlerini birleştiriyor! Savaşa hazırlanmak için Canavar İttifakı robot oyuncaklarını canavar silah figürleriyle birleştirin (her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır)

Beast Weaponizer 2-Pack, 2 Beast Alliance figürü ile birlikte gelir: 5 inç Savaş Değiştirici ve 3 inç Canavar Savaş Ustası oyuncakları. Arrowstripe figürünü silah moduna dönüştürün ve Optimus Primal aksiyon figürünü silahlandırmak için takın

Transformers Optimus Primal aksiyon figürü, 7 adımda robottan goril moduna dönüşür. Arrowstripe oyuncağı, 5 adımda
kaplandan tatar yayı dönüşüyor

Destansı Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts'ten esinlenen robot ve canavar karakterleri içeriyor!

Beast Weaponizer 2'li Paket oyuncaklar diğer Beast Alliance figürleriyle çapraz uyumludur. Nihai canavar ittifakını oluşturmak için diğer Canavar İttifakı oyuncak robotlarını toplayın (Her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır)

6 yaş ve üzeri

Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için geçerli değildir.

İçindekiler: 2 şekil ve talimat

Ürün Ölçüleri : 12,7 Cm

Kutu Ölçüleri : 4,9 x 17,8 x 20,2 Cm

Teknik Özellikler
CinsiyetErkek
Yaş6+
Diğer Özellikler
Stok KoduF3897-F4611
MarkaTransformers ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5010993958719

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.