Transformers Rise Of The Beasts Figür Wheeljack & Ahinox

Asil Autobot lideri Optimus Prime, canavar ortağı Chainclaw ile savaşa girerken bir araya geliyor! Klasik Transformers robotları ve canavar robotları destansı bir ittifakta güçlerini birleştiriyor! Canavar İttifakı Canavar Silahlandırıcı 2'li Paket Optimus Prime ve Chainclaw oyuncaklarını birleştirerek savaşa hazırlanın! (Her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır.) Dünyadaki savaş artık kahraman Autobot'lar ve kötü Decepticon'lar arasında değil. Transformers: Rise of the Beasts, gizemli hizipleri, Maximals'ı, Predacon'ları ve Terrorcons'u 90'ların destansı bir dünya macerasında tanıtıyor. Canavar İttifakı'nı kur ve yeni Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts'ten esinlenen Transformers Beast Alliance çocuk oyuncaklarıyla savaşa hazırlan! TRANSFORMERS ve ilgili tüm karakterler Hasbro'nun ticari markalarıdır ve izinle kullanılmaktadır. © 2022 Paramount Pictures Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. Hasbro tarafından lisanslanmıştır.

Klasik Transformers robotları ve canavar robotlar destansı bir ittifakta güçlerini birleştiriyor! Savaşa hazırlanmak için Canavar İttifakı robot oyuncaklarını canavar silah figürleriyle birleştirin (her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır)

Beast Weaponizer 2-Pack, 2 Beast Alliance figürü ile birlikte gelir: 5 inç Savaş Değiştirici ve 3 inç Canavar Savaş Ustası oyuncakları. Chainclaw figürünü silah moduna dönüştürün ve Optimus Prime aksiyon figürünü silahlandırmak için takın.

Transformers Optimus Prime aksiyon figürü, 13 adımda robottan kamyon moduna dönüşür. Chainclaw oyuncağı, 4 adımda kurttan motorlu testerelere dönüşüyor.

Destansı Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts'ten esinlenen robot ve canavar karakterleri içeriyor!

Beast Weaponizer 2'li Paket oyuncaklar diğer Beast Alliance figürleriyle çapraz uyumludur. Nihai canavar ittifakını oluşturmak için diğer Canavar İttifakı oyuncak robotlarını toplayın (Her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır)

6 yaş ve üzeri

Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için geçerli değildir.

İçindekiler: 2 şekil ve talimat.

Ürün Ölçüleri : 12,7 Cm

Kutu Ölçüleri : 4,9 x 17,8 x 20,2 Cm

Diğer Özellikler
Stok KoduF3897-F4615
MarkaTransformers ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5010993958399

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.