Transformers Rise Of The Beasts Smash Changer Figür Optimus Primal

Güçlü Maximal lideri Optimus Primal, hızla robot moduna geçiyor ve savaş alanına hücum ediyor. Smash Changers figürleri, yeni Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts'teki karakterlere dayanıyor! Rakamlar parçalayarak 3 adımda alt moddan robot moduna dönüşür. (Her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır.) Dünyadaki savaş artık kahraman Autobot'lar ve kötü Decepticon'lar arasında değil. Transformers: Rise of the Beasts, gizemli hizipleri, Maximals'ı, Predacon'ları ve Terrorcons'u 90'ların destansı bir dünya macerasında tanıtıyor. Transformers ve ilgili tüm karakterler Hasbro'nun ticari markalarıdır. © 2022 Paramount Pictures Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. Hasbro tarafından lisanslanmıştır.

Transformers Smash Changers ile savaşa katılın! Her 9 inçlik figür, parçalayarak 3 adımda alt moddan robot moduna dönüşür! Bu Transformers Optimus Primal aksiyon figürü robottan Transformers goril moduna dönüşür

Bu Optimus Primal oyuncağı parçalayarak 3 adımda robot moduna geçer! Her parçalama hareketi bir dönüşüm adımını etkinleştirir. 3 adımda manuel olarak alt moda geri dönün Destansı Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts'ten esinlenen robot ve canavar karakterleri içerir!

Diğer Transformer'ları toplayın: Rise of the Beasts film oyuncakları (Her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlıdır)

6 yaş ve üzeri

Küçük parçalar oluşturulabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için geçerli değildir.

İçindekiler: Şekil ve talimatlar.

Ürün Ölçüleri : 22,8 Cm

Kutu Ölçüleri : 23 x 20 x 8 Cm

Teknik Özellikler
CinsiyetErkek
Yaş6+
Diğer Özellikler
Stok KoduF3900-F4641
MarkaTransformers ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5010993958801

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.