Ycoo Uzaktan Kumandalı Robot Robo Kombat Tekli Savaş Robotu Viking Edition Yeşil

Güçlü yumruklara sahip Robo Kombat Viking ile tanışmaya hazır mısınız?

5 farklı hareket kabiliyetine ve Led ışıklı gözlere sahip Robo Kombat çıkarılabilir zırh aksesuarlar ve güçlü ses efektleri ile zenginleştirilmiştir.
Robo Kombat, Eğitim Modu, Meydan Okuma Modu ve Dövüş Modu olmak üzere 3 oyun moduna sahiptir. Ayakta kalan oyunu kazanır!

Eğitim Modu (Eğitim Figürü ile Çalışma): Robotunuzu ve kumandanızı On (Açık) pozisyonuna getiriniz (Kumanda üzerindeki herhangi bir butona basarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz). Eğitim figürünüzü düz bir zemine yerleştirin. Bu sizin eğitim hedefiniz olacaktır. Go Left (Sola Hareket) / Go Right (Sağa Hareket) / Forward (İleri) düğmelerine basarak robotunuzu eğitim hedefine doğru hareket ettirin. SOL ve SAĞ vuruş düğmelerine basarak eğitim figürüne vurmaya çalışın. Eğitim figürü ile antreman yap ve gerçek dövüşe hazırlan.

Meydan Okuma Modu: Ek olarak satılan ROBO KOMBAT gereklidir. Kontrol etmek istediğiniz robotu seçin ve robot kumandasını ON (Açık) pozisyonuna getirin (Kumanda üzerindeki herhangi bir butona basarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz). Rakibinize vurmak için robotunuzu dikkatli bir şekilde kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu esnada rakip robot da otomatik (Bilgisayar Kontrollü) olarak savunmaya ve saldırıya geçecektir. Bir oyuncu aynı zamanda en fazla 3 rakiple (Bilgisayar Kontrollü) oynayabilir.

Dövüş Modu: çok oyunculudur. Bütün oyuncuların robot ve kumandalarını ON (Açık) pozisyona getirin(Kumanda üzerindeki herhangi bir tuşa basın). Saldırı sırasında, robotunuzun aksesuarlarını ve yumruklarını kullanarak rakibin zırhını düşürebilirsiniz.

Kutunun içerisinde; 1 robot, 1 kumanda, 1 eğitim figürü, 1 eğitim figürü standı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Robot için 3 adet 1,5 V ?AA? pil gerekmektedir (Ürüne dahil değildir).

Kumanda için 2 adet 1.5 V ?AAA? pil gerekmektedir (Ürüne dahil değildir).

Kutu Ölçüsü: 30 cm x 26 cm x 10. 5 cm?dir.

5 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur.

Diğer Özellikler
Stok Kodu88057-01
MarkaYcoo ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
4891813880578

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.